New Celebs Fakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


celebrity fakes
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pravidla souboje

Goto down 
AutorZpráva
Musiri
Administrator
Administrator
Musiri


Poeet p?íspivku : 60
Age : 50
Registration date : 11. 01. 08

Pravidla souboje Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla souboje   Pravidla souboje Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 5:30 am

Pravidla souboje

Vítěz každého souboje přijímá 100 bodů


Každý člen může vyzvat dalšího k Duelu jednoduše poštou jejich oznámení v tomto fóru:

Krok za krokem proces pro souboj

1. Založte nový Topic, ve kterém vyzvete svého protivníka k souboji.

2. Pošlete vašemu oponentovi PM se spojením vaší výzvě.

3. Jestli on přijme výzvu, musíte poslat HS a BS , které použijete oba dva

4. Dohodnutý na fotkách (BS a HS) vy pošlete zprávu s vybraným HS a BS mě, nebo moderátorovi, který bude mít na starosti tento souboj. Když já dostanu vaše vybrané HS a BS můžete začít s prací.

5. HS a BS musí být užívaný oběma konkurenty.
6. Oba oponenti pak mají JEDEN TÝDEN na odeslání svých padělků mě nebo Moderátorovi této sekce.

7. V době kdy mi příjdou oba hotové padělky ( PM), včetně HS a BS!, začne hlasování.

8. A veřejnost hlasuje stálé tři dny a určí vítězný padělek.

9. Vítěz bude oznámený na konci hlasování.


Všeobecné pravidla pro souboje:
1. Skončete v stanoveném čase

2. Užívejte poskytnuté HS a BS

3. Můžete se účastnit jednoho souboje najednou. Až jsou padělky poslané pro hlasování pak můžete vyzývat nebo přijmout další výzvu.


**padělky pro všechny souboje nesmí mít žádný podpis Fakíra nebo další poznávající značky ani nesmí být poslaný jinam , pokud zde probíhá hlasování. Toto hlasování striktně bude založeno na kvalitě padělku a ne popularitě jednotlivce**

***jen prosím žádné celebrity ani BS, kde nemůžete prokázat, že v době focení ji bylo 18 let.***
Návrat nahoru Goto down
https://celebrityfakes.forumczech.com
 
Pravidla souboje
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Celebs Fakes :: Playing :: Duels :: Rules-
Přejdi na: